למידע נוסף:

התקשרו או השאירו פרטים

הסמכה (צ'ארטר) 13 אפריל 

עקבו אחרינו


13 מאי 2021 - טקס מרגש בבית ספר דרור בקרית אליעזר להענקת תעודה וגביע לזוכה במקום הראשון בתחרות הארצית של הנואם הצעיר של רוטרי ישראל בבתי ספר יסודיים. אנדריי ורבה
תודה לענת וצוות המורות על הברכות והארוח החם, לנסיה על הובלת הפעילות מטעם המועדון של תחרות הנואם הצעיר ב 6 בתי ספר, לחיה על הובלת הפעילות ברמה הארצית ולמיכה על תרומת המלגה למדריך הדיבייט שהביא את אנדריי להישג המדהים. כבוד וגאווה למועדון רוטרי הוד הכרמל.9 בפברואר 2018 ערך מועדון רוטרי הוד הכרמל את תחרות הנואם הצעיר בבית הספר היסודי אהוד שבחיפה. זו הפעם הראשונה שהתחרות, שאורגנה ונוהלה בצורה מוצלחת ויעילה על ידי חברת המועדון ציפי שפי נערכה בבית הספר אהוד.

עדי,אדם,רונה והילי המתחרים שהתרגשותם ניכרה על פניהם, ידעו להעביר את רעיונם באומנות שכנוע שלא היתה מביישת גם בוגרים מהם. השיג ושיח (DEBATE) שניהלו , העמיד את שופטי התחרות חיה קובץ' נשיאת מועדון רוטרי הוד הכרמל , נסיה מלק נשיאה נבחרת מועדון רוטרי הוד הכרמל ואורי גורלי מי שהדריך והכין את המשתתפים לתחרות, בדילמה לא פשוטה במי לבחור כמנצח או מנצחת התחרות. 

לבסוף החלטת השופטים הייתה לבחור ברונה אשר עלתה לשלב התחרות האשכולי שממנה המנצחים, בכל שכבת גיל, יעלו לשלב התחרות הארצי. את גביע הנצחון העניקו לזוכה נשיאת המועדון חיה קובץ 'ראשונה משמאל בתמונה, מארגנת התחרות מטעם רוטרי הוד הכרמל ויו"ר אפיק הצעירים ציפי שפי שלישית משמאל , ומנהלת בית הספר סיגל אזולאי.


שאר המתמודדים זכו למתנת ספרים מידי נשיאת המועדון חיה קובץ'


חובה לציין גם את אילנה וגמן שעזרה בקטע הפדגוגי של התחרות. ואחרונה חביבה תודות המועדון למנהלת בית הספר סיגל אזולאי שאפשרה לקיים את התחרות, בפעם הראשונה כאמור, בבית ספרה.

טואול - בניית אתרים